Meie koduleht on uuendamisel

 

Tallinna kontor
Kanali tee 4, 10112 Tallinn

Tallinna kauplus
Kanali tee 4, 10112 Tallinn
E-R 9:00 – 17:00

Tartu kauplus
Tähe 127A, 50113 Tartu
E-R 9:00 – 17:00

Pärnu kauplus
Papiniidu 5, 80010 Pärnu
E-R 10:00 – 16:00

Seadmete hooldus
Telefon: +372 53 088 421
hooldus@farwell.ee

Marko Märjamaa
Suurköögiseadmete müügijuht
Mob. +372 50 989 39
Tel. + 372 6 024 421
marko@farwell.ee

Luule Tohert
HoReCa köögi- ja lauatarbed projektijuht
Mob. +372 52 904 97
Tel. + 372 6 024 413
luule@farwell.ee

Marika Küüra
Ostujuhi assistent
Tel. + 372 6 024 413
marika@farwell.ee

Irja Känd
Raamatupidaja
Tel. + 372 6 024 411
irja@farwell.ee

Käroli Raudsepp
Assistent
Tel. +372 53 004 562
karoli@farwell.ee

Toomas Kivilo
Ladu, transport
Tel. + 372 6 024 411
farwell@farwell.ee

Kaja Pless
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Mob. +372 53 417 672
Tel. + 372 6 024 422
kaja@farwell.ee

Maive Ein
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Mob. +372 52 499 70
Tel. + 372 6 024 422
maive@farwell.ee

Ruth Madissoo
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Mob. +372 52 690 40
Tel. + 372 7 339 268
tartu@farwell.ee

Pille Korotkov
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Mob. +372 59 129 024
Tel. + 372 7 339 268
pille@farwell.ee

Urmi Jüring
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Mob. +372 51 072 75
Tel. + 372 4 427 040
urmi@farwell.ee

Helbe Suder
HoReCa lauanõude-, banketimööbli- ja tekstiilide laenutus
Mob. +372 53 447154
laenutus@farwell.ee

Ain Prella
Ladu, transport
Tel. + 372 6 024 411
farwell@farwell.ee

Anne Sarapik
Laenutuse komplekteerija
Tel. + 372 6 024 411
farwell@farwell.ee

Andres Veskimeister
Hooldusjuht/ varuosade tellimine
andres@farwell.ee