HORECA

Farwelli üheks põhisuunaks on tuua maale ja varustada toitlustajat kõikide vajaminevate tööriistadega.

Oleme turul tegutsenud juba aastast 1994 ja oleme Eestis üks suuremaid HoReCa varustajaid.

Meie eesmärgiks on pakkuda eksklusiivseid ja kvaliteetseid köögi- ning restoranitarbeid ka kõige nõudlikumale kliendile.

Klientide paremaks teenindamiseks on Farwell avanud kauplused Tallinnas, Tartus, Pärnus.

 

Buffee ja serveerimine
Lauakate
Baaritarbed
Kokatööriistad
Väikevahendid
Kauplused

 

 

 


Luule Tohert
HoReCa köögi- ja lauatarbed projektijuht
Mob. +372 52 904 97
Tel. + 372 6 024 413
luule@farwell.ee

Marika Küüra
Ostujuhi assistent
Tel. + 372 6 024 413
marika@farwell.ee


Kaja Pless

HoReCa köögi- ja lauatarbed
Tallinna kauplus

Mob. +372 53 417 672
Tel. + 372 6 024 422
kaja@farwell.ee

Maive Ein
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Tallinna kauplus

Mob. +372 52 499 70
Tel. + 372 6 024 422
maive@farwell.ee

Küllike Vaher
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Tallinna kauplus

Tel. + 372 6 024 422
kauplus@farwell.ee

 

Ruth Madissoo
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Tartu kauplus

Mob. +372 52 690 40
Tel. + 372 7 339 268
tartu@farwell.ee

Pille Korotkov
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Tartu kauplus

Mob. +372 59 129 024
Tel. + 372 7 339 268
pille@farwell.ee

 

Urmi Jüring
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Pärnu kauplus

Mob. +372 51 072 75
Tel. + 372 4 427 040
urmi@farwell.ee

Tallinna kauplus
Kanali tee 4, 10112 Tallinn
E-R 9:00 – 17:00
Tel. +372 6 024 422
kauplus@farwell.ee 

 

Tartu kauplus
Tähe 127A, 50113 Tartu
E-R 9:00 – 17:00
Tel. +372 5 269 040
tartu@farwell.ee

 

Pärnu kauplus
Papiniidu 5, 80010 Pärnu
E-R 10:00 – 16:00
Tel. +372 4427040
parnu@farwell.ee