HORECA

Farwelli üheks põhisuunaks on tuua maale ja varustada toitlustajat kõikide vajaminevate tööriistadega.

Oleme turul tegutsenud juba aastast 1996 ja oleme Eestis üks suuremaid HoReCa varustajaid.

Meie eesmärgiks on pakkuda eksklusiivseid ja kvaliteetseid köögi- ning restoranitarbeid ka kõige nõudlikumale kliendile.

Klientide paremaks teenindamiseks on Farwell avanud kauplused Tallinnas, Tartus, Pärnus.

 

Buffee ja serveerimine
Lauakate
Baaritarbed
Kokatööriistad
Väikevahendid
Kauplused


Tallinna kontor:

Luule Tohert
HoReCa köögi- ja lauatarbed projektijuht
Mob. +372 52 904 97
Tel. + 372 6 024 413
luule@farwell.ee

Kaja Pless
HoReCa köögi- ja lauatarbed projektijuht
Mob. +372 53 417 672
Tel. + 372 6 024 422
kaja@farwell.ee

Marin Kink
Ostujuhi assistent
Tel. + 372 6 024 413
marin@farwell.ee

 

 

Maive Ein
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Tallinna kauplus

Mob. +372 52 499 70
Tel. + 372 6 024 422
maive@farwell.ee

Küllike Vaher
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Tallinna kauplus

Mob. +372 55 613 469
Tel. + 372 6 024 422
kyllike@farwell.ee

 

 

Pille Korotkov
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Tartu kauplus

Mob. +372 59 129 024
Tel. + 372 7 339 268
pille@farwell.ee

Monika Lestmann
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Tartu kauplus

Mob. +372 52 690 40
Tel. + 372 7 339 268
monika@farwell.ee

Ruth Madissoo
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Tartu kauplus

ruth@farwell.ee

 

Katrin Simberg
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Pärnu kauplus
Mob. +372 57 450 379
Tel. + 372 4 427 040
katrin@farwell.ee

Kristel Kesk
HoReCa köögi- ja lauatarbed
Pärnu kauplus
Mob. +372 57 450 379
Tel. + 372 4 427 040
kristel@farwell.ee

 

 

Tallinna kauplus
Kanali tee 4, 10112 Tallinn
E-R 9:00 – 17:00
Tel. +372 6 024 422
kauplus@farwell.ee 

 

Tartu kauplus
Tähe 127A, 50113 Tartu
E-R 9:00 – 17:00
Tel. + 372 7 339 268
tartu@farwell.ee

 

Pärnu kauplus
Papiniidu 5, 80010 Pärnu
E-R 10:00 – 16:00
Tel. +372 4 427 040
parnu@farwell.ee