FARWELL

Vabandame! Meie koduleht on uuendamisel.

Tallinna kontor: Kanali tee 4, 10112 Tallinn

Tallinna kauplus: Kanali tee 4, 10112 Tallinn Avatud E-R 9:00 - 17:00

Tartu kauplus: Tähe 127A, 50113 Tartu Avatud E-R 9:00 - 17:00

Pärnu kauplus: Papiniidu 5, 80010 Pärnu Avatud E-R 10:00 - 16:00

Seadmete hooldus: Telefon: +372 53 088 421 E-post: hooldus@farwell.ee

Marko Märjamaa Suurköögiseadmete müügijuht Mob. +372 50 989 39 Tel. + 372 6 024 421 E-post: marko@farwell.ee

Luule Tohert HoReCa köögi- ja lauatarbed projektijuht Mob. +372 52 904 97 Tel. + 372 6 024 413 E-post: luule@farwell.ee

Marika Küüra Ostujuhi assistent Tel. + 372 6 024 413 E-post: marika@farwell.ee

Irja Känd Raamatupidaja Tel. + 372 6 024 411 E-post: irja@farwell.ee

Käroli Raudsepp Assistent Tel. +372 53 004 562 E-post: karoli@farwell.ee

Toomas Kivilo Ladu, transport Tel. + 372 6 024 411 E-post: farwell@farwell.ee

Kaja Pless HoReCa köögi- ja lauatarbed Mob. +372 53 417 672 Tel. + 372 6 024 422 E-post: kaja@farwell.ee

Maive Ein HoReCa köögi- ja lauatarbed Mob. +372 52 499 70 Tel. + 372 6 024 422 E-post: maive@farwell.ee

Ruth Madissoo HoReCa köögi- ja lauatarbed Mob. +372 52 690 40 Tel. + 372 7 339 268 E-post: tartu@farwell.ee

Pille Korotkov HoReCa köögi- ja lauatarbed Mob. +372 59 129 024 Tel. + 372 7 339 268 E-post: pille@farwell.ee

Urmi Jüring HoReCa köögi- ja lauatarbed Mob. +372 51 072 75 Tel. + 372 4 427 040 E-post: urmi@farwell.ee

Helbe Suder HoReCa lauanõude-, banketimööbli- ja tekstiilide laenutus Mob. +372 53 447154 E-post: laenutus@farwell.ee

Ain Prella Ladu, transport Tel. + 372 6 024 411 E-post: farwell@farwell.ee

Anne Sarapik Laenutuse komplekteerija Tel. + 372 6 024 411 E-post: farwell@farwell.ee

Andres Veskimeister Hooldusjuht/ varuosade tellimine E-post: andres@farwell.ee